خانه

Guangzhou Guangri Elevator Industry Co.,Ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6

Guangzhou Guangri Elevator Industry Co.,Ltd

گوانگژو Guangri Elevator Industry Co.Ltd. (GRI) تنها سازنده آسانسور است که در آسانسور، پله برقی، جابه جایی و اجزای مربوطه مشغول به کار است که هر دو متعلق به دولت و عمومی در زمینه آسانسور چینی است. GRI در سال 1956 تاسیس شد و برای 61 سال در حال توسعه است. در سال 2016، ما فقط موفق به جشن 60 سالگی خود را. در سال 1973، GRI شروع به کسب و کار آسانسور کرد، تا کنون، GRI تجربه 44 ساله را به خود اختصاص داده است، که قدیمی ترین شرکت آسانسور است و شاهد تاریخ توسعه میدان های چینی در چینی است.

با انباشت تجربه بیش از 44 سال، GRI یک تامین کننده حرفه ای برای آسانسور، پله برقی، پیاده روی و اجزای مرتبط است و محصول R & D، طراحی و ساخت، فروش، نصب، تعمیر و نگهداری، آموزش فنی، پس از فروش را در یک سرویس تلفیق می کند. علاوه بر این، GRI دارای انواع محصول مناسب، از جمله آسانسور اتاق مینی ماشین، آسانسور بدون ماشین، آسانسور پانورامیک، آسانسور تخت، آسانسور باربری، آسانسور خانگی، آسانسور با سرعت بالا، پله برقی، پیاده روی در حال حرکت، و غیره، که می تواند کاملا مورد نیاز مختلف .

در سال 2009، بزرگترین واحد تولید آسانسور پارک صنعت GRI به پایان رسید و به بهره برداری رسید، که مساحت اشغال شده 300،000 SQM است و خروجی سالانه می تواند به 80،000 واحد برسد. مهمتر از همه، بیش از 80 درصد از قطعات توسط GRI به طور مستقل تولید می شود، به ویژه قطعات اصلی مانند موتور، اپراتورهای درب، کنترل کننده ها، ریل های هدایت، کابل، سیم، و غیره، که می تواند کیفیت محصول، عرضه قطعات یدکی و تحویل سریع را تضمین کند.

تا پایان سال 2016، بیش از 300،000 واحد محصول GRI در سراسر جهان خدمات ارائه می شود، و تقریبا 30،000 واحد محصولات GRI به بازار عرضه می شوند، که در زمینه آسانسور سرچشمه می گیرد. و در حال حاضر، ما متعهد به ترویج سهم بازار خارج از کشور و دنبال همکاری در سراسر جهان هستیم.


شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : گوانگاری

تعداد کارمندان : 4000~4500

فروش سالانه : 400 million-700 million

سال تاسیس : 1956

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

در سال 1956، شرکت ساختمانی فلزی گوانگژو، سلف گوانگژو گوانگژو آسانسور صنعت شرکت با مسئولیت محدود (GRI) تاسیس شد، که برای تامین مخزن سوخت برای ارتش اختصاص داده شد.

در سال 1973 GRI شروع به کسب و کار آسانسور کرد. تا کنون، GRI در حوزه آسانسور به مدت 44 سال بوده است.

در سال 1976، هشت آسانسور شرکت برای تولید آسانسور توسط دولت نامزد شدند. اما اکنون، GRI تنها کسی است که با موفقیت شگفت انگیز باقی مانده است.

در سال 1982، GRI به عنوان یک پینر، همکاری فناوری با هیتاچی را آغاز کرد.

در سال 1988، با اتخاذ تکنولوژی فرکانس متغیر به طراحی و ساخت آسانسور، آسانسور GRI موافقت کرد تا دولت را به واردات محصول سوق دهد.

در سال 1993 جایزه ستاره طلایی برای GRI به مدت سه بار صادر شد.

در سال 1994، GRI با موفقیت از فن آوری پیشرفته از Hitachi برای تولید پله برقی، که جایزه رضایت مشتریان را کسب کرد، معرفی شد.

در سال 1995 شرکت هیتاچی گوانگژو با مسئولیت محدود با GRI تاسیس شد.

در سال 1996، گواهی امتناع از کیفیت محصول به اداره نظارت بر فناوری و کیفیت گوانگژو به GRI صادر شد.

در سال 1999 GRI به نام Guangzhou Guangri Elevator Industry Co.، Ltd تغییر نام یافت.

در سال 2000، GRI تکنولوژی پیشرفته ژاپن را به تصویب رساند و شروع به توسعه، طراحی و ساخت سیستم پارکینگ هوشمند کرد.

در سال 2001 GRI توسط TUV Rheinland آلمان از گواهینامه های استاندارد بین المللی، از جمله ISO 9001: 2000، ISO14001: 1996، OHSAS18001: 1999، واجد شرایط بود.

در سال 2002، ارتقاء آسانسور گوانگاری، مجوز تولید ملی برای تولید محصولات صنعتی توسط اداره کل امور عمومی برای نظارت بر کیفیت و بازرسی و قرنطینه اعطا شد.

در سال 2003، بر اساس تکنولوژی جذب و پیشرفت قبلی، GRI به عنوان یک تکنولوژی همزمان از آهنربا دائمی به طراحی و ساخت آسانسور متصل شد که امروزه تکنولوژی محبوب ترین آن است.

در سال 2009، پارک صنعت GRI با مساحت 300000 مساحت اشغال شده و خروجی سالیانه به 40،000 واحد رسانده شد و به بهره برداری رسید، که بزرگترین پایگاه تولیدی در چین است.

در سال 2010، GRI رهبری یک تکنولوژی ترکیبی از انرژی خورشیدی را در طراحی و ساخت آسانسورهای خانگی و آسانسورهای آتش نشانی به دست آورد.

در سال 2012 شرکت Guangri Stock Co.Ltd، شرکت گروهی آسانسور GRI، به طور عمومی در بورس اوراق بهادار شانگهای A ثبت شده است که به واسطه ی بازار مالی شناخته شده است.

در سال 2013، GRI طرح صنعتی سازی صنعتی را تکمیل کرد.

در سال 2014، آسانسور سرعت بالا G.Qik وارد بازار شد.

در سال 2014، موزه آسانسور GRI، نخستین موزه آسانسور در حیاط چینی تاسیس شد.

در سال 2015، GRI آزمایشگاه ملی برای آسانسور و پله برقی را ایجاد کرد.

در سال 2016، سالگرد GRI 60 با موفقیت برگزار شد.

خدمات شرکت

امروزه در مواجهه با تولید خدمات مبتنی بر سرویس، ما در Elevator Elevator گوانگاری همیشه مفهوم "ارزش ایجاد سرویس را باور داریم". بنابراین، ما یک شبکه خدمات خدمات مهندسی کامل و خدماتی را در خانه و خارج از کشور برای ارائه خدمات مشاوره حرفه ای از نصب، تعمیر و نگهداری، تعمیرات، نوآوری های مهندسی، ساخت و ساز و آموزش، در حالی که متعهد به تبدیل شدن به کارشناسان Guangri در مهندسی آسانسور و خدمات تاسیس شده است.

گوانگاری آسانسور همیشه با استفاده از انرژی پاک برای قدرت بخشیدن به تجهیزات به منظور پاسخ به جهان پیشرفته فلسفه زندگی کربن، ایده حفاظت از محیط زیست و نوآوری های تکنولوژیکی را از طریق کل دوره توسعه ارائه می دهد.

با عملکرد عالی از آسانسور گرینماکس، گوانگاری آسانسور بار دیگر با موفقیت با استفاده از فن آوری هماهنگ سازی مغناطیسی دائمی به پله برقی اتوماتیک. ثبت اختراع فن آوری فرکانس متغیر مغناطیسی دائمی و رانندگی gearless برای پله برقی GreenMin باعث می شود که سرب را در صنایع مشابه برای مزایای خود در صرفه جویی در مصرف انرژی در نظر بگیریم.

شرکت تیم

A T Guangri، ما همیشه اعتقاد داریم که برای ارائه به مشتریان با آخرین فن آوری و بهترین خدمات، ضروری است که قدرت خود را، قدرت سخت افزاری و قدرت مانند پروسه های سخت افزاری، مدیریت، فروش و خدمات و غیره را تقویت کنید. همانطور که همه چیز از استعدادها شروع می شود، ما رشد کارکنان و کارگرانمان را به عنوان نیروی محرک برای توسعه پایدار شرکت می گیریم و ما به طور مرتب رقابت های کار مانند "نوآوری برای بهترین" و "Ankang (جامع ایمنی و بهداشت) "برای تشویق کارکنان و کارکنان برای ادامه تحصیل و بهبود مهارت های حرفه ای خود. با یک حالت مدیریتی، تمرکز بر ارتقاء استعدادها بدون تکیه بر یک الگو و مراقبت های انسانی به کارکنان، ما را قادر می سازد تا آنها را رشد و پیشرفت های مشترک را با شرکت در خانواده بزرگ گرمان Guangri.

به عنوان یک شرکت با حسن نیت مسئولیت اجتماعی، ما در آسانسور گوانگاری در همکاری با کالج ها و دانشگاه ها، دوره های مدرسه ای را با سرمایه گذاری مشترک با آنها اجرا می کنیم و به تدریج سیستم آموزش عالی را برای دانش آموزان مدارس متوسطه در مقطع کارشناسی تشکیل می دهیم تا قادر به تزریق خون تازه به شرکت به طور مداوم در حالی که در همان زمان استعدادهای تکنیکی را پرورش و ترویج یک جامعه هماهنگ .

مخاطب

نشانی: No.2 از KeXin جاده TianHe منطقه، گوانگژو

آدرس کارخانه:شماره 636، جنوب از GuoMao جاده، Shilou شهرستان، Panyu منطقه، گوانگژو

  • تلفن:86-20-87705706
  • فکس:86-20-87792613
  • پست الکترونیک:Irving@guangri.com.cn
  • زمان کاری:8:00-17:00
  • تماس با شخص: Mr. Irving Zhang
  • Mobile Site